Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:Лев Парнас: Якщо не буде розпочато розслідування щодо Байдена, то США може заморозити військову допомогу для України.

Клієнт адвоката президента США Рудольфа Джуліані — Лев Парнас незадовго до інавгурації президента України Володимира Зеленського попередив нове керівництво країни, що адміністрація Трампа заморозить військову допомогу Україні, якщо Київ не оголосить про розслідування відносно колишнього віце-президента Джо Байдена і його сина, повідомляє The New York Times.

Юрист Парнасу Джозеф Бонді заявив виданню, що його клієнт планує розповісти на слуханнях у Конгресі, що повідомив представнику нового українського уряду, що воно повинно оголосити про початок розслідування щодо політичного суперника Трампа — колишнього віце-президента Джозефа Байдена і його сина.

В іншому випадку віце-президент США Майк Пенс не буде присутній на приведення до присяги нового президента, а також США заморозять військову допомогу Україні.

Уточнюється, що зустріч Парнасу з представником президента України відбулася в Києві 20 травня за кілька днів до інавгурації Зеленського. На ній були присутні лише три людини: Парнас, Ігор Фруман і Сергій Шефір, входив у найближче оточення Зеленського.

Як заявив виданню адвокат Парнасу, його клієнт передав повідомлення представнику новообраного українського президента за вказівкою Джуліані, якого вважав діє за вказівкою Трампа.

Між тим, сам Джуліані сказав, що «категорично не просив його так говорити».

Адвокат Фрумана, Джон Дауд, у свою чергу, заявив: «Там не було жодних згадок про будь-яких умовах, військової допомоги».

Шефір також підтвердив газеті факт зустрічі, але додав, що питання про військову допомогу Україні не піднімалося.

«Ми не розглядали Парнаса і Фрумана як офіційних представників, і тому ми не вважали, що вони можуть виступати від імені уряду США», — зазначив він.

За його словами, бізнесмени просили Зеленського зустрітися з Джуліані.

Шефір додав, що він сказав Парнасу і Фруману, що «ми можемо розглянути можливість зустрічі з Джуліані, але тільки публічно і офіційно і тільки після інавгурації новообраного президента».

Тим часом адвокат Парнасу зазначив: «Було б просто нерозумно, щоб Шефір був присутній на зустрічі з Парнасом, якщо б він не вірив, що Парнас говорить від імені президента, а також щоб Парнас не передав послання президента на цій зустрічі».

Як підкреслює видання, Пенс дійсно не був присутній на церемонії інавгурації Зеленського. Його офіс заявив газеті, що рішення було прийнято 13 травня, за тиждень до приведення президента України до присяги.

У США цієї осені демократи ініціювали процедуру імпічменту президента США Дональда Трампа. Причиною для розглядів стало повідомлення американського інформатора про те, що Трамп намагався в ході телефонної розмови 25 липня переконати президента України Володимира Зеленського почати розслідування відносно сина одного зі своїх ймовірних конкурентів на виборах президента США Джо Байдена — Хантера.

ЗМІ: Держдеп міг розморозити військову допомогу Україні раніше Трампа

У рамках розслідування, пов’язаного з імпічментом, демократи з палати представників викликали для дачі свідчень багатьох американських дипломатів та чиновників. Вони виступали за закритими дверима, минулого тижня комітети, які беруть участь у процедурі імпічменту, почали публікувати їх показання.

Раніше повідомлялося, що в США за звинуваченням у порушенні правил фінансування виборчих кампаній заарештували бізнесменів Парнаса і Фрумана. Американські ЗМІ активно висвітлюють цю тему, наголошуючи, що цих людей адвокат президента США Джуліані називав своїми клієнтами.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.