Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:Радник Трампа Роберт о’брайен: США не можуть обіцяти вічне військову допомогу Україні.

Радник американського президента Дональда Трампа з національної безпеки Роберт о’брайен заявив, що США не можуть обіцяти вічне військову допомогу Україні. Про це він заявив в ефірі телеканалу CBS.

«Я не можу обіцяти, що США будуть робити щось вічно, але поки що ми перша адміністрація, яка відправила озброєння Україні, я думаю, що це дуже важливо», — сказав радник Трампа.

Він додав, що в даний час адміністрація Трампа готова надати допомогу Україні. Також він заявив, що США сподіваються на домовленості між Україною і Росією.

Радник Трампа: Сподіваюся, що Україна і РФ зможуть знайти спільну мову

Нагадуємо, Державний департамент США розблокував виділення 141 мільйонів доларів військової допомоги Україні ще до того, як президент Дональд Трамп заявив 11 вересня про зняття мораторію на таку допомогу.

Конгрес виділив 250 мільйонів доларів Міністерству оборони для ініціативи з підтримки безпеки України. Але згідно з повідомленнями, президент Трамп попросив Міка Малвани, в даний час виконуючого обов’язки керівника апарату Білого дому, призупинити допомогу Україні в липні 2019 року.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.