Стройка

Новости строительства и недвижимости

Нашли с проломленными головами: в Киеве зверски избили ветерана АТО и его жену
Знайшли з проломленими головами: у Києві жорстоко побили ветерана АТО і його дружину

У Києві в ніч на 10 листопада в під’їзді власного будинку побили ветерана війни на Донбасі Ігоря Панова (позивний «Хан») і його дружину.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила волонтер Тетяна Руденька. Пару, як уточнила вона, знайшли сусіди на сходах між поверхами без свідомості. У обох були проломлені голови. При цьому мешканці будинку, попередньо, не чули звуків боротьби або конфлікту.

Потерпілих терміново госпіталізували в 17-у клінічну лікарню і прооперували. Чоловік і жінка знаходяться в комі і на апаратах штучної вентиляції. За словами Руденькой, у Панова критичний стан.

«АТОшник, наш Захисник, наш великий добряк! Знаю його з 2015 року. Боєць легендарного 90-го батальйону!» – написала волонтер.

При трепанації черепа у «Хана» почалося сильне кровотеча, була велика крововтрата. Лікарі зробили йому 16 переливань, дружині – трохи менше. Чоловікові також постійно вводять адреналін, а лікарі відмовляються робити прогнози.

Читайте також: «Без шансів»: з’ясувалися нові деталі про жертви жахливої ДТП в Києві

«У Оксани стан дещо краще. Вона реагує на подразники. Стан стабільно важкий», – додала волонтер.

У мережі почався збір коштів і донорської крові для лікування потерпілих.

«Потрібні донори з будь-якою групою! Для «Хана» близько 35 донорів. Для Оксани – 15. Здавати тільки в Київському центрі крові за адресою: вул. Берлінського, 12 або вул. Пимоненка, 8″, – уточнила Руденька.

Автор публикации

не в сети 3 месяца

editor news

0
Комментарии: 0Публикации: 11389Регистрация: 04-05-2018

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.