Стройка

Новости строительства и недвижимости

И солиста «Иванушек» тоже: Украинский бизнесмен оставил без коммуникаций целый поселок в Подмосковье
І соліста гурту «иванушки» теж: Український бізнесмен залишив без комунікацій ціле селище в Підмосков’ї

Елітне котеджне селище Клоково у російському Підмосков’ї залишився без теплопостачання, води і електрики.

За повідомленнями Nation News, відомий український бізнесмен Яків Грибов відрізав всім своїм сусідам доступ до благ цивілізації. Серед постраждалих опинився Кирило Туриченко, соліст групи «Іванушки International».

Повідомляється, що жителі селища вкрай обурені дією українця. За їх словами, він придбав велику ділянку в селищі і збирається побудувати якісну дорогу до свого маєтку, однак йому завадили комунікації сусідів. Мешканці стверджують, що Грибів хоче заволодіти всім селищем і просто виживає людей. «У будинку немає каналізації та опалення, найголовніше — немає води, з-за чого жити практично неможливо», — розповів один із сусідів українця.

Журналісти також зв’язалися з солістом гурту «иванушки», і він зізнався, що перебуває на гастролях, однак ця новина його просто шокувала. Він не уявляє, як тепер повернеться в свій будинок і буде жити без опалення і води. Однак юристи зазначили, що Грибів володіє територією, по якій проходять комунікації, у той же час кілька років тому їх проклали з дозволу колишнього господаря ділянки. Жителі селища вже заявили, що готують колективний позов до суду.

Автор публикации

не в сети 1 месяц

editor news

0
Комментарии: 0Публикации: 15476Регистрация: 04-05-2018

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.