Стройка

Новости строительства и недвижимости

«Проснулись от грохота»: Жители Донецка вновь жалуются на сильные бои в городе
«Прокинулися від гуркоту»: Жителі Донецька знову скаржаться на сильні бої в місті

Місцеві жителі тимчасово окупованого терористами самопроголошеної «Донецької народної республіки» Донецька почали активно повідомляти про активізацію бойових дій на ряді напрямків у околицях міста.

Про це люди пишуть у своїх акаунтів в соціальних мережах. Згідно з їх даними, вночі було «дуже голосно» у західній і північній частинах фронту.

Один з очевидців зазначив: «Донецьк 00 годин 15 хвилин д Абакумова, чуємо бій. Дуже голосно». Ще один з користувачів соціальної мережі додав: «Донецьк 00.15 д Петрівка. ихий. слухаємо всяко — різно… голосно Брикетна, прокинулися від гуркоту». У цей же час відзначається, що бойові дії високої інтенсивності тривали протягом кількох годин.

Раніше перед цим жителі Донецька писали: «21:24 д Грабари, нічого собі розведення. Аж будинок підстрибнув». «21:10 д Петрівка 21 слухаємо Старомихайловку не хіло». Нагадаємо, раніше вчора ми вже повідомляли, що 11 листопада близько 15 години за місцевим часом на території різних районів тимчасово окупованій терористами Горлівки почали лунати дуже сильні залпи важкого озброєння і звуки прильоту снарядів.

Автор публикации

не в сети 1 месяц

editor news

0
Комментарии: 0Публикации: 15330Регистрация: 04-05-2018

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.