Стройка

Новости строительства и недвижимости

«Свой визит не афишировали»: Незлобин и Светлаков побывали в Киеве
«Свій візит не афішували»: Незлобін і Свєтлаков побували в Києві

Російські гумористи Олександр Незлобін і Сергій Свєтлаков побували в Києві, але при цьому не стали афішувати свій візит. Спільний знімок з російськими коміками на своїй сторінці в Instagram опублікував відомий ресторатор Олександр Орлов. Повідомляється, що російські артисти брали участь у шоу «Ліга сміху».

При цьому ЗМІ не повідомляли про їх візит в Україну. Крім цього, в програмі шоу імена коміків теж не згадувалися. «Сергій Свєтлаков і Олександр Незлобін прилетіли до Києва на запрошення шоу «Ліга сміху». Гумор не має кордонів — відносини між країнами налагоджуються. Далі — більше!», — написав ресторатор. Потрібно відзначити, що Незлобину і Светлакову в’їзд в Україну не заборонений, і, судячи з усього, шоумени вирішили перестрахуватися на всякий випадок. Нагадаємо, що сам Свєтлаков зізнавався, що в останні роки їздив в Україну. Багатьом російським артистам в’їзд на територію України заборонений.

Користувачі прокоментували пост ресторатора. «А ось це радує, хай буде мир і розуміння», «зовнішність оманлива. На вас подивишся, ніколи не подумаєш, що мільйонер», «Відносини між країнами налагоджуються? А що такого сталося, що вони налагоджуються? Росія Крим повернула, пішла з Донбасу, виплатила репарації?», «Обличчя російського бізнесу в Україні! Спасибі, що інвестуєте!», — написали користувачі.

«Свой визит не афишировали»: Незлобин и Светлаков побывали в Киеве

Автор публикации

не в сети 1 месяц

editor news

0
Комментарии: 0Публикации: 15328Регистрация: 04-05-2018

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.