Стройка

Новости строительства и недвижимости

Убийца Соколов организовывал визиты иностранных политиков в Крым
Вбивця Соколов організовував візити іноземних політиків у Крим

Російський блогер Рустем Адагамов на своїй сторінці в соцмережі прокоментував жорстоке вбивство, вчинене в Петербурзі відомим російським істориком Олегом Соколовим.

Він убив, а потім розчленував тіло своєї студентки і коханої. Він розповів, що Соколов дуже тісно пов’язаний з Францією і є запрошеним професором Сорбонни. У свій час він організовував візити французьких політиків на півострів Крим, вже після того, як він приєднався до Росії.

На думку блогера, це страшний злочин набуває політичного забарвлення. Адже виходить, що візити іноземних політиків організовував вбивця і маніяк, психічно хвора людина. «Соколів як запрошений професор Сорбонни, член наукової ради французького Інституту соціологічних, економічних та політичних наук (ISSEP) і кавалер французького ордена Почесного Легіону мав високі і неформальні зв’язки у Франції. Саме Соколов у парі з його давнім партнером по французькому напрямку — головою комітету з міжнародних справ Держдуми Леонідом Слуцьким — реалізовували проекти з організації візитів французьких політиків в Крим», — написав блогер.

За його словами, Соколов організовував візит відомого французького депутата Тьєррі Маріані на півострів, а також лідера «Національного фронту» Марін ле Пен в Росію. Нагадаємо, що Соколов вже затриманий і йому загрожує великий термін.

Автор публикации

не в сети 1 месяц

editor news

0
Комментарии: 0Публикации: 15478Регистрация: 04-05-2018

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.