Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2020» відбудеться 12, 14 і 16 травня 2020 року у місті Роттердам, Нідерланди.

Після презентації логотипу, організатори показали фото сценічного майданчика пісенного конкурсу «Євробачення-2020», який пройде у Роттердамі (Нідерланди).

Як повідомляється на сайті eurovision.tv, дизайн натхненний слоганом конкурсу цього року «Open Up» («Відкрийся») та типовим голландським плоским ландшафтом.

Розробкою та оформленням сцени займається німець Флоріан Відер (Florian Wieder).

Зазначимо, що Відер виступає дизайнером Євробачення вже кілька років поспіль. Він також відомий своєю роботою для десятків популярних конкурсів, шоу і концертних виступів у різних країнах світу.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Дизайн сцени Євробачення 2020 Eurovision 2020 stage design Eurovisie 2020 Toneelontwerp Erovido 2020 sceneja dezajno #євробачення #евровидение2020 #роттердам #сцена #дизайн #макет #дизайнсцены #eurovision #eurovision2020 #stage #design #stagedesign #eurovisie #eurovisionsongcontest2020 #eurovisionsongcontest #eurovisiesongfestival #eurovisie #openup #rotterdam #rotterdam2020 #iamaleksandro

Публікація від Aleksandro (@iamaleksandro) 2 Груд 2019 в 7:30 PST

«Дизайн показує зв’язок між небом, морем і землею. Горизонт пов’язує ці елементи, і буде працювати як вікно, яке відкриває світ Євробачення-2020. Також дизайн сцени натхненний каналами і мостами, які сполучають землю і воду в Нідерландах. З цим дизайном ми хочемо максимально наблизити артистів до аудиторії», — розповів Відер.

Представлений символічний логотип шоу «Євробачення 2020»

За словами виконавчого продюсера Євробачення-2020, цей дизайн органічно вписується в історію, яку хочуть розповісти творці.

«Інноваційний Дизайн, скромний і функціонально продуманий. Таким чином, ми зможемо створити абсолютно різний вигляд для виступу кожного представника з 41 країни», — додала Ситсе Баккер.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.