Стройка

Новости строительства и недвижимости

Через низькі зарплати медики від’їжджають за кордон. Щоб не повертати потім, їх потрібно утримати зараз – Сисоєнко
Через низькі зарплати медики від’їжджають за кордон. Щоб не повертати потім, їх потрібно утримати зараз – Сисоєнко

Щоб не повертати потім, давайте не втрачати зараз! Добре, що президент Володимир Зеленський хоче повертати українців додому. Привертаю увагу президента до тих, кого ще можна втримати, не дати їм виїхати за кордон.

Служба екстреної медичної допомоги (ЕМД), звідки протягом декількох років наші медики виїжджають за кордон і продовжують це робити кожного дня. І це через найнижчі в Україні зарплати. Ну не може медик, що рятує життя громадян і іноді ризикує власним, жити на мінімальну зарплату!

Така ситуація по всій Україні вже останні чотири роки. Тож недолік кадрів шкірного місяця збільшує проблему своєчасних «доїздів» швидкої допомоги за викликом від громадян на номер 103.

За розрахунками Національної служби здоров’я України, тариф, який буде сплачуватися працівникам ЕМД у наступному році, не приве до підняття зарплат в умовах медичної реформи. А може ще більше скоротити чисельність тих, кого і так не вистачає…

Рівно через рік, я впевнена, ми вимушені будемо приймати якусь державну програму, щоб повернути медиків ЕМД тому працювати в Україні, чи будемо запрошувати працювати лікарів, медичний персонал, водіїв з інших країн!

Читайте також: Путін назвав неприйнятною позицію України щодо транзиту газу

Тож давайте, нарешті, відкриємо очі й будемо своєчасно приймати державницькі рішення, щоб потім не думати, як виправляти помилки!

Ірина СИСОЄНКО

Автор публикации

не в сети 1 месяц

editor news

0
Комментарии: 0Публикации: 15328Регистрация: 04-05-2018

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.