Стройка

Новости строительства и недвижимости

Хоть не ослиная моча: на “ОККО” в Николаеве заправили полицейские машины дизтопливом вместо бензина
Хоч не осляча сеча: на «ОККО» в Миколаєві заправили поліцейські машини дизпаливом замість бензину

У Миколаєві на автозаправний станції «ОККО» переплутали резервуари для палива, з-за чого транспортні засоби заправляли дизпаливом замість бензину.

Про це «Злочинності.НЕМАЄ» повідомив співрозмовник в Нацполиции.

Мова про автозаправці, яка розташована недалеко від виїзду з Миколаєва на вулиці Космонавтів, 93. Там переплутали резервуари для палива, і ті, які призначені для бензину, наповнили дизельним паливом.

На цій АЗС також заправляли службові автомобілі управлінь Нацполиции та патрульної поліції – від того, що їх заправили іншим паливом, постраждали кілька «Toyota Prius», «Mitsubishi Outlander», «Skoda Rapid». Попередньо, кілька авто вже не підлягають ремонту. Також на «ОККО» заправлялися і нові автомобілі «Toyota Центру», які були пошкоджені внаслідок помилки на заправці. На даний момент з’ясовується, скільки всього автомобілів, які заправилися після цього на АЗС, нанесений збиток.

«Зараз розбираємося з автомобілями, але вже зрозуміло, що там все дуже погано», — сказав співрозмовник.

У прес-службі компанії «ОККО» заявили, що можуть компенсувати збитки водіям.

«Зараз наша мережа з’ясовує всі обставини ситуації, що склалася. Звичайно, якщо сталася помилка з нашого боку, ми компенсуємо збитки клієнтам. Зі свого боку, щоб максимально оперативно та якісно надавати зворотний зв’язок, звертаємося до клієнтів мережі з проханням фіксувати поводження на гарячої лінії ОККО за номером 0800501101. Колеги зафіксують звернення, поставлять всі необхідні уточнюючі запитання та проконсультують щодо подальших дій. Дякую за розуміння», — повідомили в прес-службі.

Як відомо, в бензиновому двигуні тиск, при якому топливовоздушная суміш поступає в циліндри, набагато менше необхідної для того, щоб сталося займання дизельного палива. Тому, в разі заправки іншим паливом, поки в паливній системі залишилося трохи бензину – різко зміниться сам процес згорання: дизельне паливо буде згоряти не повністю, буде утворюватися велика кількість нагару.

Потрапляння дизельного палива в паливні магістралі бензинового авто призведе до їх закупорювання. Велика також ймовірність того, що дизельне паливо буде просочуватися в картер через циліндри – тобто моторне масло прийде в непридатність. А коли залишки бензину будуть використані – двигун затихне.

Автор публикации

не в сети 1 месяц

editor news

0
Комментарии: 0Публикации: 15328Регистрация: 04-05-2018

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.