Стройка

Новости строительства и недвижимости

Украина наконец-то узаконила страшный для Путина «Правый сектор» — Бутусов
Україна нарешті узаконила страшний для Путіна «Правий сектор» — Бутусов

Сьогодні сталася велика подія, від якого, якщо чесно, відчуваєш почуття гордості за нашу країну. Сьогодні у нас вже немає нелегальних добровольців, сьогодні з нашої сторони фронту немає незаконних збройних формувань.

Про такому почутті розповів близько години тому у Фейсбуці відомий журналіст та громадський активіст Юрій Бутусов.

Сьогодні Верховна Рада прийняла закон про визнання добровольців учасниками бойових дій.

Це дуже важливо для моралі, совісті і для обороноздатності України. Від усієї душі вдячний народним депутатам усіх фракцій, які винесли на розгляд і проголосували цей законопроект. Це дуже гідний вчинок.

Сьогодні Україна показала, що ті, хто вступає в бій заради захисту країни по своїй волі, самостійно, мають ті ж цивільні права, що і військовослужбовці, співробітники правоохоронних органів. Батьківщина визнає заслуги своїх героїв, незалежно від того, були вони оформлені, чи ні.

Читайте також: Грошей багато не буває. Як Путін буде тиснути на Зеленського, — Орєшкін

Українська влада сьогодні показала — захищай свою країну по совісті, і твої заслуги будуть визнані. Україна визнала ветеранами Другої світової добровольців УПА. А сьогодні визнання отримали і добровольці Війни за незалежність.

Росія (країна-агресор — згідно із Законом України від 20.02.18) веде інформаційну війну, залякуючи всіх «Правим сектором», добровольцями, тому що прекрасно розуміє, що готовність йти в бій за Україну без наказів — це моральний стрижень народного опору. А сьогодні парламент показав, що страшний «Правий сектор» тепер узаконено.

Це справжня політична воля. Тепер будемо чекати підпису президента — було б здорово підписати до нормандського» саміту, і чекаємо грамотного застосування норм закону, щоб все було по справедливості.

Робота держави і відповідальність командирів добровольчих підрозділів буде полягати в тому, щоб не допустити зловживань. Закон довго не могли прийняти, тому що велика відповідальність за правозастосування.

Тепер наступним кроком має бути створення структур, які дозволяють добровольцям законно вести бойові дії, зберігати і застосовувати зброю для боротьби з російськими окупантами. Потрібна територіальна оборона нового типу, потрібні приватні військові компанії.

Але головне — це мораль:

Наша Батьківщина своїх не покине.

Автор публикации

не в сети 1 месяц

editor news

0
Комментарии: 0Публикации: 15328Регистрация: 04-05-2018

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.