Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:Представниця НАТО відвідала Інститут ВМС Національного університету «Одеська морська академія».

Армія повинна мати у своєму складі не менш 50 відсотків жінок, тому що на планеті понад 50 відсотків населення складають жінки.

Про це заявила спеціальний представник генерального секретаря НАТО по справах жінок, миру і безпеки Клер Хатчінсон під час відвідування Інституту Військово-морських сил Національного університету «Одеська морська академія», повідомляє прес-служба Міноборони України.

Метою візиту стало бажання глибше ознайомити курсантів з поняттям «гендер» і «гендерна політика».

«Ми не віримо, що якась робота може бути призначена для жінок, а яка-ні. У країнах-членах НАТО на керівних посадах знаходяться жінки не тому, що це красиво, а насамперед тому, що це усунення перешкод на шляху до глибинного участі жінок в справі підтримання миру і безпеки», — зазначила Хатчінсон.

У канадській армії хочуть збільшити кількість жінок до 25%

За її словами, гендерна рівність посідає центральне місце в системі прав людини і серед цінностей Організації Об’єднаних Націй.

«Всі ми різні: стиль, характер, робота і сім’я, але грунтується це все не на статевій приналежності, адже всі ми рівні», — зазначила Хатчінсон.

Крім того, підкреслила вона, гендерна рівність — це насамперед можливість і право вибору.

«І чоловіки, і жінки повинні мати можливість робити все однаково. Армія повинна мати у своєму складі не менш 50 відсотків жінок, тому що на планеті понад 50 відсотків населення — жінки. Але не все так швидко робиться і для українських військовослужбовців ще потрібно час, щоб перейти на ґендерні стандарти, що діють в країнах НАТО», — додала спеціальний представник генсека НАТО по справах жінок, миру і безпеки.

Більшість жителів Фінляндії не бажають вступу їхньої країни до НАТО

Як повідомили в Міноборони, з 2019 року Інститут Військово-морських сил запрошує на навчання не тільки хлопців, а й дівчат. У цьому навчальному році в даному військовому вузі навчається одна дівчина.

«Українським військовим ще треба змінювати свій менталітет про ролі жінок в армії та їх можливості займати певні посади», — констатували у військовому відомстві.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.