Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:Екс-депутат Держдуми РФ заявив, що Путін боїться таких людей, як Зеленський.

Путін боїться таких людей, як Зеленський, і тому не зміг реалізувати свій план на зустрічі нормандської четвірки.

Про це заявив екс-депутат Государственнйо Думи Російської Федерації Ілля Пономарьов в ефірі програми «Крим.Реалії» на Радіо Свобода.

«По-перше, він (Володимир Зеленський — ред.) іншого віку людина. По-друге, він харизматик. Путін дуже боїться харизматиків, це зовсім не його типаж людей. По-друге, Путін — маніпулятор, як Кдбіст, а Зеленський — маніпулятор, як актор», — сказав Пономарьов.

Він зазначив, що у Путіна «знову коса находить на камінь», і його план на зустрічі в нормандському форматі не реалізувався.

«Я думаю, що Путін просто розраховував на цій зустрічі скористатися молодістю, недосвідченістю і ось теж якимось наскоком зачарувати його (Зеленського — ред.) і поставити крапку. Це не вийшло. Думаю, що буде розбір польотів дуже сильний в Москві. Я так розумію, що він вже розпочався в Парижі», — сказав Пономарьов.

Пєсков про «нормандському саміті»: Це були дуже непрості переговори

Він припустив, що Путін був вкрай незадоволений тим, що відбувалося.

«Для Суркова (Владислав Сурков — помічник Путіна, брав участь у підготовці переговорів у Парижі з боку РФ — ред.) це колосальна підстава перед Путіним. Сурков взагалі не емоційна людина, і те, що він дозволив ці емоції проявити… його вірний міньйон — Олексій Чесноков навіть опублікував розбір, хто який парламентер. Він не просто не підтверджує (емоції Суркова — ред.), а не підтверджує зі словами «ну що там п’яний чоловік може сказати?», що говорить про те, що Суркова це дуже зачепило, що він не стримується в емоціях«, — заявив екс-депутат Держдуми.

У Путіна вважають, що вони із Зеленським далекі від згоди щодо низки питань

За словами Пономарьова, «для такого досвідченого царедворця, політика і маніпулятора» досить нетипова поведінка.

«Деякі говорять, що він (Путін — ред.) був усунений. Мені не здалося, що він був усунений. Мені здалося, що він був у певному сенсі роздратований, тобто, йому не вдалося реалізувати ті завдання, які він перед собою ставив і тому він тримався підкреслено коректно по відношенню до Зеленському. У нього не було його фірмових жартів, які б він обов’язково відпускав», — підкреслив емігрант з РФ.

Як перетворити Україну на успішну країну: «рецепт» Зеленського

Також він нагадав, що Путін пропустив висловлювання Зеленського про окупацію, які завжди були дуже важливими для РФ.

«Навіть потім Пісків, по-моєму, був змушений коментувати, що так, українська сторона говорила про окупацію, але ми не вважали за потрібне поправляти, тому що вони хочуть використовувати такі формулювання, нехай вони про це говорять, хоча ми з цим не згодні. Тобто, те що він пропускав речі, які для Росії насправді є принциповими, тому що позиція Кремля відома: «нас там немає», і Путін не сперечався з цим, насправді теж багато про що говорить. І про різанину він сказав на наступний день. А це означає, що це не було домашньою заготовкою і він, поки летів назад, це придумав і сказав на засіданні РПЛ«, — підкреслив Пономарьов.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.