Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:СБУ присілка спробу бойовиків з «ЛНР» завербувати чиновника Міністерства юстиції.

Контррозвідка Служби безпеки України викрила спробу залучення представниками так званого «МГБ ЛНР» чиновника одного з регіональних підрозділів Мін’юсту в Луганській області у злочинну діяльність на шкоду державній безпеці.

Як повідомляє прес-служба відомства, оперативники встановили, що представники «спецслужби» квазиобразования затримали юриста під час його поїздки в тимчасово окупований Луганська.

Бойовиків зацікавив не тільки факт роботи чоловіка у державній структурі, але і те, що його батько займає відповідальну посаду в одній із вищих судових інстанцій України.

Глави генштабів США та України провели переговори в Брюсселі

«Вдаючись до методів психологічного тиску, шантажу і погрожуючи позбавленням волі, «мгбовцы» змусили чоловіка підписати згоду на конфіденційне співробітництво. За завданням терористів він повинен був збирати та передавати інформацію про своїх колег, співробітників правоохоронних і державних установ Луганщини, а також про службової діяльності батька. Інструкції від кураторів «агент» повинен був отримувати по телефону», — йдеться в повідомленні.

В СБУ зазначили, що одразу після повернення на підконтрольну української влади територію чиновник потрапив у поле зору контррозвідників Служби.

В даний час чоловік надав докладні показання про обставини своєї вербування та поставлених завданнях.

Українська розвідка розповіла, скільки окупантів знищили ВСУ з початку року

«Перевірка показала, що чиновник не вчинив жодних дій на шкоду державній безпеці України. Подібні випадки не рідкість. СБУ системно виявляє і запобігає спроби спецслужб країни-агресора і підконтрольних їй маріонеток залучити наших співвітчизників до протиправної діяльності», — додали у відомстві.

Нагадаємо, в Луганській області буде побудована нова радиотелевышка.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.