Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:Чубаров наполягає на включенні всіх кримських політв’язнів у списки на обмін.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров наполягає на тому, щоб в наступний обмін утримуваними особами з Росією були включені всі політв’язні з Криму і звільнення відбувалося за принципом «всіх на всіх».

Про це політик заявив в ефірі телеканалу ATR.

«Для нас дуже важливо, щоб українська держава демонструвала, що це наші громадяни, що (Крим) це наша територія. Виключення з переговорів Криму, навпаки, посилювало позиції Російської Федерації і давало їм моральне право в інших країнах казати: «Бачите, українці за замовчуванням визнають (анексію Криму)», — цитує ATR Чубарова.

Як підкреслив глава Меджлісу, в даний час він взаємодіє з людьми, які займаються підготовкою наступного етапу взаємного звільнення осіб.

Макрон не вважає конфлікт на Донбасі перешкодою відносин з Росією

«Зараз у нас повна взаємодія з тими людьми, які займаються підготовкою, принаймні ведуть переговори щодо наступного етапу, і вже кілька днів ми розглядаємо всіх політв’язнів — і тих, хто на території РФ був заарештований з різних приводів, намагаємося давати різні аналізи. Я не знаю, коли відбудеться цей обмін, ми наполягаємо, щоб це був обмін «всіх на всіх». Як в кінцевому результаті буде — це покаже наша робота», — зазначив Чубаров.

Депутати просять СБУ заборонити в’їзд двом співакам з РФ

Як повідомлялося, 29 грудня 2019 року відбувся масштабний обмін утримуваними особами, у межах якого на підконтрольну Україні територію з ОРДЛО повернулися 76 українців.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.