Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:Посол ЄС вважає, що Україна вже випереджає Європу по драйву.

Великі переваги України – це її земля і можливості для вирощування органічних продуктів харчування. Також Україна випереджає Європу по драйву».

Про це в інтерв’ю «Європейської правді» заявив посол ЄС в Україні Матті Маасикас.

На питання про те, чи є те, що Україна вже краще ЄС, дипломат відповів: «Так! Це ваша земля. Звичайно, не тільки, але це важливо. Зараз органічні продукти дуже популярні всюди в Європі, але в Україні я був дуже вражений можливостями вашої країни в цьому питанні».

Посол ЄС про Гончаруке: Співробітництво з урядом України буде продовжуватися

«А якщо говорити глобально, то Україна вже зараз випереджає Європу по драйву. Той драйв, та динаміка, які є у вашої країни – це фантастика!» – додав посол.

Маасикас також поділився, що він – великий шанувальник Гоголя і його творів. «І я дійсно хочу відвідати Миргород. Хочу побачити ті місця, де відбувалося те, про що він писав», – каже дипломат.

Єврокомісар: Запуск Nord Stream 2 неможливий без дотримання правил ЄС

«Але це не все. Як ви знаєте, я з Естонії. Тому я хочу побачити український регіон, який став частиною Радянського союзу пізніше, ніж моя країна, і був під радянською владою навіть більш короткий період, ніж Естонія. І тому я обов’язково з’їжджу в Закарпатті!» – розповів дипломат.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.