Стройка

Новости строительства и недвижимости

Это может быть часть спецоперации, организованной одной из «башен Кремля», и направленной на изменение вектора переговоров по Донбассу - Фесенко
Це може бути частина спецоперації, організованою одній з веж Кремля», і спрямованої на зміну вектора переговорів по Донбасу — Фесенко

Володимир Фесенко заявив журналістам інформагентства InfoResist, що поширення інформації про нібито мала місце в Омані зустрічі Володимира Зеленського та Миколи Патрушева цілком може частиною спецоперації, організованою одній з веж Кремля». Втім, політолог припускає, що організувати цей вкидання могла і команда Петра Порошенка.

Однак не варто забувати, що мова йде про зустріч президента України з високопоставленим російським чиновником. Тому версія про «російський слід» більш імовірна. У Кремлі адже йде серйозна «внутрішньовидова боротьба. Можливо, певні особи в керівництві РФ хочуть змінити вектор переговорів по Донбасу.

Головне завдання полягає в тому, щоб підставити Володимира Зеленського та Дмитра Козака, послабивши їх позиції, і розірвавши намечающиеся (або вже склалися) переговорні лінії. У підсумку ексклюзивний статус головних парламентерів по Донбасу можуть поборотися певні люди, як у Кремлі, так і в самій Україні — наприклад, Віктор Медведчук і його союзники в РФ.

Автор публикации

не в сети 7 месяцев

editor news

0
Комментарии: 0Публикации: 13045Регистрация: 04-05-2018

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.