Стройка

Новости строительства и недвижимости

НАПК объяснило, как будет проверять историю с поездкой Зеленского в Оман
НАПК пояснило, як буде перевіряти історію з поїздкою Зеленського Оман

Після появи інформації про те, що Національне агентство протидії корупції (НАПК) перевіряє чому президент Володимир Зеленський не задекларував свій відпочинок в Омані, в НАПК офіційно підтвердили, що направили запити у відповідні інстанції, щоб проконтролювати своєчасно президент Володимир Зеленський робив повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

Мова йде про грошові надходження та витрати президента.

Про це повідомляється на сайті НАПК.

Уточнюється, що така процедура витребування документів є необхідною складовою для прийняття рішення про проведення контролю своєчасності повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Вона проводиться в рамках фінансового контролю і не має ніякого відношення до іншої процедури — перевірки декларації.

Процедурою повної перевірки піддаються щорічні декларациий, декларацій перед звільненням і декларації після звільнення.

Читайте також: Лещенко розкрив всю географію польотів «літака Патрушева»

Зазначимо, що за законом, всі свої великі витрати або отримання доходів (істотні зміни в майновому стані) чиновники повинні оприлюднити на сайті Єдиного держреєстру декларацій протягом 10 днів після їх вчинення.

Але Зеленський досі не опублікував інформацію щодо своїх витрат на поїздку в Оман. При цьому, президент повинен був задекларувати в Єдиному реєстрі ці витрати у випадку, якщо він платив за свою подорож сам, так і у випадку, якщо платив хтось інший (в останньому випадку це вважалося б дорогим подарунком). За офіційною інформацією, поїздка в Оман президента не була робочою і не оплачувалася з держбюджету.

Автор публикации

не в сети 7 месяцев

editor news

0
Комментарии: 0Публикации: 13045Регистрация: 04-05-2018

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.