Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:Румунська церква направить делегатів на всеправославну зустріч з «українського питання» в Аммані, яка пройде в кінці лютого.

Румунська православна церква вважає законним надання автокефалії Православної церкви України (ПЦУ), повідомило в п’ятницю грецьке агентство церковних новин «Ромфеа».

Відповідно до публікації, Синод Румунської церкви прийшов до висновку, що він «спочатку згоден з наданням автокефалії, але між Вселенським і Московським патріархатами має бути досягнутий консенсус». З цієї причини Румунська церква вирішила направити делегатів на всеправославну зустріч з «українського питання» в Аммані, яка пройде в кінці лютого з ініціативи Єрусалимського патріарха Феофіла.

«Участь Румунської церкви виправдано тим фактом, що всі автокефальні Церкви несуть відповідальність за спільну роботу для збереження єдності і євхаристичного спілкування, як того вимагає Святе Євангеліє Христове», — йдеться в заяві Синоду.

Філарета виключили зі Священного Синоду ПЦУ

Синод в Бухаресті в той же час вирішив, що Румунська церква буде брати участь у всеправославному процесі через єпископів, а не через свого патріарха Даниїла.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.