Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Режисер Кері Фукунага показав, як знімався новий фільм про легендарного Джеймса Бонда.

Традиційно за кілька тижнів до прем’єри студія і творці певного фільму намагаються як можна більш майстерно заінтригувати фанатів і залучити якомога більше глядачів. Тому, не більш ніж за місяць до релізу фільму «007: Не час помирати» у мережі з’явилося відео зі зйомок.

Короткий промо-ролик зі зйомок фільму «007: Не час помирати» опублікувала студія Universal Pictures на своєму youtube-каналі.

Відео супроводжується голосом режисера Фукунага, який розповідає про виробництво стрічки.

За його словами, в 25 частини франшизи, а також останньому фільмі з Деніелом Крейгом, Джеймсу Бонду судилося зустрітися з найбільш небезпечним лиходієм за весь час бондіани. Ворог буде дуже сильним і розумним. Ймовірно, навіть перевершить самого агента 007.

Фукунага також додав, що для нього було надважливо заново розкрити головного героя і показати фанатам франшизи, ким він став.

Почалися зйомки третьої частини фільму «Світ Юрського періоду»

Нагадаємо, за сюжетом фільму «007: Не час помирати» Джеймс Бонд вирішує піти на пенсію і насолоджуватися спокійним життям, проте на горизонті з’являється ворог, який загрожує світовій безпеці. Тому агент 007 готовий прийти на допомогу.

Прем’єра фільму «007: Не час помирати» в Україні запланована на 9 квітня 2020 року.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.