Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:Евакуювати українців з Італії, де зараз збільшується кількість заражених новим коронавірусом, на сьогодні не планується.

Масова евакуація українців з Італії у зв’язку з поширенням коронавіруса не планується, у всіх бажаючих є можливість повернутися самостійно.

Про це в ефірі програми «Право на владу» на «1+1» заявив посол України в Італії Євген Перелигін.

«Ми не розглядаємо сценарій евакуації з двох причин. Перша – з Італії в Україну літають близько 50 рейсів в тиждень і будь-який громадянин, який вважає, що він повинен повернутися, може скористатися літаком — або більш ніж сотнею автобусних маршрутів між Україною та Італією», — зазначив дипломат.

Він додав, що Італія зберігає транспортне сполучення зі всім світом, і ніяких застережень щодо поїздок в будь-яку країну, в тому числі Україну, немає.

Друга причина відсутності необхідності в евакуації, за словами посла, полягає в тому, що, згідно з даними ВООЗ, система охорони здоров’я в Італії — одна з кращих в світі. Він зазначив, що разом з дозволом на перебування в Італії українці отримують медичні карти, тому мають можливість безкоштовно лікуватися. А ті, хто приїжджають з діловою або туристичною метою, при необхідності отримають безкоштовну медичну допомогу по страховці або через систему швидкої допомоги.

У світі від коронавіруса одужали вже більше 30 тис. осіб

Щодо стану здоров’я 26-річної українки, яка заразилася коронавірусом, посол повідомив, що, за інформацією лікарів, її захворювання протікає як звичайний грип, стан здоров’я хворої некритично.

Він також повідомив, що в українських дипломатів вів розмову з батьками жінки — вони заявили, що не потребують додаткової допомоги, крім тієї, яку отримують в лікарні Неаполя.

Як повідомлялося, за останніми даними, у світі лабораторно підтверджено 82 164 випадки зараження коронавірусом COVID-19. 2 801 хворий помер, 32 897 осіб одужали.

За інформацією міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецьке, в Україні не зафіксовано жодного факту зараження коронавірусом.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.