Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Підліткова драма тепер розцінюється як справжній феномен, відрізняючись химерними сюжетними ходами і талановитим акторським складом.

З тих самих пір, коли тіло Джейсона Блоссома було знайдено у водах річки Платт, серіал «Ривердейл» став значною частиною сучасної поп-культури. Але оскільки багато актори телешоу зараз знаходяться в старшому шкільному віці, виникли спекуляції про довгострокове майбутнє проекту.

У відповідь на це Кей Джей Апа, грає у серіалі Арчі Ендрюс, запевнив, що поки глядачам не про що хвилюватися. В інтерв’ю Los Angeles Times актор сказав, що шоу триватиме ще мінімум три роки.

Кожен з нас хоче зніматися в кіно. Думаю, що так чи інакше ми всі дуже бажаємо спробувати себе і в інших фільмах, адже зараз ми прив’язані до Ванкуверу, де проходять зйомки «Ривердейла». І це по-своєму чудово, адже нам всім подобається працювати над цим шоу. Але не можна заперечувати, що ми хочемо спробувати і щось інше. Зізнатися, мене лякає ризик застрягти в ролі Арчі до кінця своїх днів, — додав Апу з приводу своїх подальших планів.

Фото: https://www.instagram.com/p/B7CDwcIpgxi/

«Чим ми зайняті в тіні»: показаний трейлер нового сезону серіалу (Відео)

Якщо провідні актори «Ривердейла» дійсно мають контракти ще на три роки, це означає, що гіпотетично серіал може отримати сім сезонів.

Цікаво, що для серіалів CW це звичний термін. Втім, не виключено, що обставини можуть змінитися, адже акторам може бути запропоновано продовжити свої угоди по закінченні передбачуваного сьомого сезону. На це натякнув і Апа, зазначивши, що серіал називається «Ривердейл», а не «Старша школа Ривердейла», так що в майбутньому може трапитися всяке.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.