Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Учасники вокального проекту «Голос країни 10 сезон» зійшлися в нокаутах.

Незважаючи на те, що в Україні триває карантин, що забороняє проводити заходи і телешоу, 22 березня відбувся 10 випуск шоу «Голос країни 10 сезон». Все тому, що зйомки нокаутів відбулися задовго до пандемії коронавіруса.

За результатами ефіру глядачі дізнаються імена перших представників команди Монатіка, які з’являться в прямих ефірах. Тому боротьба за місце в шоу стала ще запеклішою. Хто ж зумів пройти у наступний етап «Голоси» – дізнавайтеся у матеріалі.

Цікаво, що кількість талановитих вокалістів у ювілейному сезоні вплинули на правила шоу. У нокаутах ввели можливість крадіжки. Хто ж зумів пройти у наступний етап «Голоси», а хто змушений був попрощатися – дізнавайтеся у матеріалі.

Команда Монатіка

Олександр Календа

Першим на сцену вийшов Олександр Календа, який задав ритм усього ефіру. Талановитий вокаліст змусив весь зал танцювати під трек Do not You Worry Child. Всього за кілька репетицій Олександр зумів подолати страх і співати для глядачів. За сміливість і приголомшливий виступ Монатік віддав йому 1 крісло.

Ася Хорошун

Продовжила виступ команди Монатіка неперевершена Ася Хорошун. Дівчина виконала пісню групи «Бумбокс», «Люди», умилив усіх зіркових тренерів. Ліричний прочитання відомого треку підкорило глядачів і навіть конкурентів на шоу, тому Монатік віддав Асе 1 крісло, зсунувши Олександра на наступне.

Сергій Асафатов

Поборотися за місце в прямих ефірах вийшов Сергій Асафатов. На нокаутах він виконав пісню Sting – Roxanne. Але не тільки особливий тембр голосу змусив суддів назвати його претендентом на перемогу, але і гра на двох музичних інструментах. Сергій Асафатов віддали 1 місце, потіснивши його колег по команді.

Марія Щербак

Вуличну співачку Марію Щербак всі називають найкрасивішою дівчиною в команді Монатіка і талановитої вокалісткою, тому її виступу чекали тисячі прихильників шоу. На нокаутах вона виконала трек дев’яностих, до якого додала сучасних бітів. Проте хвилювання у дівчини було дуже помітно, тому їй Монатік віддав 3 крісло. Олександр Календа опинився в зоні ризику на вихід із шоу.

Ліда Чи

Як боротися за місце на сцені – добре знає Ліда Лі. Бэквокалистка хоче перевірити свої сили та отримати шанс займатися сольною кар’єрою. Для нокаутів вона вибрала запальний хіт з репертуару Крістіни Агілери – Fighter. Приголомшливий вокал і впевнена боротьба за свою мрію допомогли Ліді посісти 2 крісло.

Олександр Календа зайняв місце в залі і чекав, коли один з тренерів вкраде його в свою команду. Крім цього в зоні ризику виявилася Марія Щербак.

Сергій Роман

Сучасний гуцул Сергій Роман також поборовся за місце в 10 сезоні «Голосу країни». Перед виступом він зізнався, що хоче по-іншому показати українську пісню і підняти її на інший рівень. На нокаутах Сергій Роман заспівав авторську версію «Несе Галя воду», змінивши народну композицію до невпізнання. Монатік посадив вокаліста на 2 крісло.

Щербак марія вимушена була зайняти місце в залі, чекаючи крадіжку. А ось Сергій Асафатов став першим чвертьфіналістом шоу. У зоні ризику – Ася Хорошун.

Владислав Семенов

Еко-активіст Владислав Семенов вже отримав звання «Ромео 10 сезону». Тому в нокаутах він заспівав романтичний трек Стіві Уандера – Is not She Lovely. Після роздумів Монатік віддав Владиславу 4 крісло.

«Євробачення-2021»: учасники повинні представити на конкурсі нові пісні

Ася Хорошун покинула крісла чвертьфіналістів, зайнявши місце в залі. А ось Сергій Роман став другим вокалістом, який точно з’явиться в прямих ефірах.

Марія Кондратенко

Наступною на сцену «Голосу країни-10» вийшла наймолодша учасниця команди Монатіка – Марія Кондратенко. Їй прогнозують великий успіх у прямих ефірах, адже дівчина має мільйонну армію прихильників в мережі. Однак вокалістка зайняла місце в залі, чекаючи крадіжку зіркових тренерів.

Мелен Пасса

Саме цю дівчину називають найяскравішою учасницею команди Монатіка. Мелен Пасса вкотре довела це, виступивши в нокаутах з піснею Макса Фадєєва «Мало вогню». Несподівано для всіх Мелен Пасса посіла 1 крісло і стала третьою четвертьфиналисткой.

У той же час Владислав Семенов посів місце на так званій «лаві запасних».

Під час «крадіжки» на кнопку натиснув тільки Дан Балан. Він вибрав Марію Кондратенко, тому дівчина стала ще однією четвертьфиналисткой «Голосу країни 10 сезон».

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.