Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Добірка, яка зібрала кращі короткі серіали з рейтингом не менше 8 з 10, кожен з яких можна повністю подивитися за один день.

 • 1

  «Поліцейський загін!», 1982

  Так-так, рік випуску 1982-й, не дивуйтеся. Найстаріший у нашій добірці серіал, але від того нікому і нічому нітрохи не поступається. Ще б пак, адже його творець — шикарний тріумвірат Цукер-Абрахамс-Цукер, якому належить цілий оберемок придатних комедій («Голий пістолет», «Гарячі голови», «Дуже страшне кіно» і т. д.).

  Весь серіал це суцільні пародії на поліцейські драми, а Леслі Нільсен у головній ролі не потребує представлення. Критикам серіал сподобався, але після шести епізодів телевізійна мережа ABC його зупинила виробництво.

 • 2

  «Брати по зброї», 2001

  Один сезон, десяток серій, але кожна захоплює дух. Якщо ви знаєте серіал про Другій світовій війні краще цього, чхніть на нас не прикриваючись. Пам’ятайте крутий фільм «Врятувати рядового Райана»? Його продюсерами виступили відомі Стівен Спілберг і Том Хенкс, який, до речі, вже перехворів коронавірусом. Так ось серіал «Брати по зброї» — теж їхніх рук справа. У масовці цієї красивої стрічки задіяно понад 2000 осіб, а на одні тільки декорації творці витратили 17 мільйонів доларів.

 • 3

  «Музичний блог доктора Жахливого», 2008

  Американський комедійний міні-серіал спочатку створювався для безкоштовного розповсюдження в інтернеті, а зняла його на свої гроші за шість днів сімейка Уидонов: брати Джосс (режисер), Зак (сценарист) і Джед (композитор) з дружиною Мориссой Танчароен. Всього за три 15-хвилинних частині ви дізнаєтеся історію молодого хлопця на ім’я Вільям, який під псевдонімом Доктор Жахливий намагається стати великим лиходієм, а також про його заклятого ворога Капітана Молотка й таємницею любові Пенні. Звучить так собі, але повірте — вам сподобається.

 • 4

  «Чорне дзеркало», 2011

  Лейтмотив цього довжелезного серіалу дуже актуальне в наші дні: вплив інформаційних технологій на людські відносини. І так, ми злукавили. Стрічку короткої ну ніяк не назвеш: на сьогоднішній день знято п’ять сезонів, і про закриття немає й мови. Але повірте, варто почати дивитися це кіно, і ви не помітите ні карантин, ні коронавірус, нічого взагалі.

  До того ж, «Чорне дзеркало» не сприймається як серіал, так як серії між собою взагалі ніяк не пов’язані ні сюжетною лінією, ні акторами, ні часом, ні місцем дії. Теоретично, можна зупинитися в будь-який момент, але сперечаємося на пачку гречки, що ви цього не зробите.

 • 5

  «Що знає Олівія?», 2014

  З одного боку цей міні-серіал від HBO звичайна мелодрама, яких мільярди. З іншого, всього за чотири часові серії ви проживете разом з сім’єю Киттеридж (Олівія — дружина, Генрі — чоловік і Крістофер — син) 25 років життя. Всі події, непрості взаємини із сином, складнощі та перипетії. Словом, є на що подивитися і навіть десь провести паралель з власним життям. Недарма критики захоплено оцінили серіал, який, до того ж, нахватал різних премій і номінацій, на кшталт «Еммі» і «Золотого глобуса».

 • 6

  «Молодий тато», 2016

  Думаєте, тато, який сидить у Ватикані, особистість смиренна, блаженна, у всіх сенсах позитивна і навіть нудна? Тоді вам обов’язково потрібно подивитися «Молодого тата».

  Ця історія про гранично норовливий, ексцентричний, самолюбивом, незалежному і жорсткому керівникові Ленні Белардо, який став понтифіком у 47 років. Будучи кардиналом, він не виявляв таких якостей і таке перетворення стало повною несподіванкою для тих, хто його просував на вищу церковну посаду. Несподівано органічно в ролі папи виглядає Джуд Лоу, а Дайан Кітон, виявляється, дуже йде вбрання черниці.

Тепер онлайн: фільми-номінанти на «Золоту дзигу-2020» можна подивитися, не виходячи з дому

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.