Стройка

Новости строительства и недвижимости

Как коронавирус уничтожает легкие: врачи показали новое видео
Як коронавірус знищує легкі: лікарі показали нове відео

Лікарі з Університетської клініки Джорджа Вашингтона використовували технологію віртуальної реальності (VR), щоб показати, як COVID-19 вражає легені.

Так, на початку місяця в клініку потрапив перший пацієнт з коронавірусом, і стан його легенях вирішили продемонструвати в VR, щоб показати людям, як вірус відображається на органі.

«Те, що ми бачимо – це швидке та прогресуюче пошкодження легенів, так що пацієнтові знадобилася максимальна вентиляція легенів. Тому пацієнт був переведений до нас у клініку, де йому провели екстракорпоральна мембранна оксигенація (метод насичення крові киснем, – ред.)», – заявили в клініці.

Читайте також:Використовувати не за призначенням. Вчені розповіли, які ліки можуть допомогти від коронавіруса
 
В симуляції можна побачити здорову легеневу тканину зазначену синім квітів, а заражену вірусом – жовтим.

«Існує такий різкий контраст між інфікованим вірусом аномальним легким і більш здоровою, прилеглою тканиною легені. І це настільки контрастно, що вам не треба бути лікарем, щоб зрозуміти – вірус вразив обидві частини легенів. Це серйозне пошкодження», – говорить керівник торакальної хірургії в клініці Кіт Мортман.

Читайте також: Карантин в Україні можуть скасувати достроково: названо головна умова

Він також зазначив, що його турбує можливість довгострокового пошкодження легенів у тих, кому вдалося вижити після COVID-19.

«Коли запалення не проходить з часом, воно стає рубцюванням в легенях, створюючи довготривалі пошкодження. Це може вплинути на здатність людини дихати в довгостроковій перспективі», – додав експерт.

Мортман говорить, що приблизно у 20% тих, хто заразився коронавірусом, розвиваються симптоми, а у частини з них виявляються важкі симптоми, які в кінцевому підсумку, потребують вентиляції легенів. Лікар зазначає, що молоді люди також схильні до ризику, враховуючи, що все більше і більше таких пацієнтів потрапляють до лікарні. І навіть ті, у кого не виявляються симптоми можуть бути переносниками, передаючи вірус груп ризику.

Автор публикации

не в сети 8 месяцев

editor news

0
Комментарии: 0Публикации: 13768Регистрация: 04-05-2018

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.