Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:Ми склали добірку свят, які відзначають 27 березня.

Федір-скотарське, Венедиктов день

У народному місяцеслові дата 27 березня отримала назву Венедиктов день, Федір-скотарське. Православна церква в цей день вшановує преподобного Венедикта Нурсійського (480-547) ‒ небесного покровителя Європи, реформатора західноєвропейського чернецтва, засновника в Європі першого монастирського ордена з суворим статутом, який отримав широке поширення в Західної Європі, православній і католицькій церквах.

В цей день линяють з тваринами, а тому, їх виводять на подвір’я, щоб почистити. Взагалі, 27 березня отримало назву дня Федора-скотника, що не дивно, якщо врахувати, що в цей час шанували домашніх тварин, особливо корів і коней, які є своєрідними помічниками для селян.

Спостерігали і за прикметами. Мороз на Венедикта віщував таку ж погоду на тиждень вперед. А ось грім у цей день обіцяв урожайне і родюче літо.

Всесвітній день театру

Всесвітній день театру встановлений в 1961 році IX конгресом Міжнародного інституту театру і щорічно 27 березня відзначається Центрами ITI і міжнародними театральними товариствами.

Слово «театр» походить від давньо-грецького слова theatron, що означає «місце, де дивляться». Традиційно в театрі граються два найбільш популярних жанру — комедія і трагедія, символами яких стали театральні маски.

Міжнародний день віскі

Щорічно 27 березня любителі віскі по всьому світу відзначають неофіційний Міжнародний день віскі. Це свято заснували у 2009 році в честь дня народження Майкла Джеймса Джексона, британського автора основоположних робіт про віскі.

Міжнародний день віскі був заснований для того, щоб вшанувати внесок Джексона в популяризацію віскі і культуру вживання цього міцного спиртного напою. Святкування Міжнародного дня віскі не координується якою-небудь організацією, святкові заходи проводяться на місцях з ініціативи любителів віскі. Вони присвячені абсолютно всім видів цього напою: шотландського, ірландського, американському (більше відомому як бурбон) і навіть японському.

День нефролога

Нефрологія – наука, що займається всілякими захворюваннями нирок.

Благородний і корисний працю нефрологів не залишився непоміченим світовою медичною громадськістю – було прийнято рішення відзначати Міжнародний день нефролога, який припадає на 27 березня.

Нікіфоров день: прикмети й обряди 26 березня

Нефролог досліджує функціонування нирок і лікує захворювання цих органів. Він виявляє причини, діагностує недуги, прописує терапію та методи профілактики, контролює перебіг хвороби.

Мета свята – підвищення престижу професії нефролога і звернення уваги соціуму на хвороби нирок.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.