Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Співачка розповіла про нову дату виходу свого альбому Future Nostalgia.

Британська співачка Дуа Липа повідомила, що прем’єра її нового альбому Future Nostalgia, який повинен був вийти 3 квітня, відбудеться на тиждень раніше, 27 березня.

Про це артистка написала у своєму Twitter.

«Я трохи сумнівалася, чи правильно робити запуск в такий час, тому що багато людей страждають. Я навіть не впевнена, що вчинила правильно зараз, але мені здається, що в такий непростий час нам найбільше потрібна музика. Я сподіваюся, що мій новий альбом принесе вам щастя і змусить вас посміхатися і танцювати. Сподіваюся, ви будете мною пишатися», — зазначила Липа.

[email protected] pushes forward the release of her другокурсниця album, ‘Future Nostalgia,’ to THIS Friday — March 27 — amid the Coronavirus pandemic:

“I hope it brings you some happiness, and I hope it makes you smile, and I hope it makes you dance. I hope I make you proud.» pic.twitter.com/tZOCZTnSSo

— Pop Crave (@PopCrave) March 23, 2020

Зірка також оголосила про те, що третій сингл альбому і кліп Break My Heart вийдуть в цю середу, і розповіла шанувальникам про перенесення свого туру з-за пандемії коронавіруса. Нові дати турне будуть оголошені пізніше, а всі куплені квитки будуть дійсні.

#MetallicaMondays: група Metallica запускають нову концертну серію (Відео)

Також, Дуа Липа закликала всіх залишатися вдома і допомогти світу уповільнити поширення COVID-19.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.