Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:За минулу добу в Україну з-за пандемії коронавіруса повернулися 13,5 тисяч українців, понад 6,5 тисяч іноземців залишили країну

За минулу добу в Україну повернулися 13,5 тис. громадян країни, і більше 6,5 тис. іноземців покинули країну, повідомили в Державній прикордонній службі України в четвер.

«Минулу добу ознаменувалися збільшенням кількості наших співвітчизників, які повертаються в Україну. Загалом, вчора український кордон перетнули майже 22 тис. осіб, з яких понад 13,5 тис. — українці, які повернулися з-за кордону. Також на виїзд оформлено 6670 іноземців», — повідомляє Держприкордонслужба на своєму сайті в четвер.

Крім того, у взаємодії з представниками санітарно-карантинних підрозділів за минулу добу прикордонники провели температурний скринінг та опитування про стан здоров’я близько 15,3 тис. чоловік. Встановленим порядком здійснюється оформлення інформативних згод і пам’яток про самоізоляції.

Україна заборонить будь-пасажирське перетин кордону в обидва боки

3,8 тис. українців, які прибули на пункти пропуску в пішому порядку, були перевезені за сприяння Держприкордонслужби транспортними засобами, наданими місцевою владою і ДСНС.

Також прикордонники оформили в середу 2 евакуаційних поїзда з Перемишля, якими в Україну з Польщі прибули майже 1240 українців і 1 іноземець. Прикордонники разом з представниками санітарно-карантинного підрозділу провели комплекс перевірочних заходів, спрямованих на виявлення серед пасажирів ознак захворювання на COVID-19.

За словами голови Державної прикордонної служби Сергія Дейнеко, відсоток виявлення пасажирів з підвищеною температурою є наднизькою.

«Це свідчить про те, і надходить інформація, що люди, перед тим, як перетинають кордон, вживають жарознижуючі медичні препарати і ми не можемо виявляти осіб, які не мають яскраво виражених симптомів», — зазначив Дейнеко.

В цілому, за словами голови ДПСУ, протягом березня в Україну повернулися близько 200 тисяч співвітчизників.

У столичному аеропорту «Бориспіль» оформили пасажирів з майже 30 евакуаційних авіарейсів.

Спецпотяг Москва-Київ вивезе українців з Росії

Нагадаємо, Кількість випадків інфікування COVID-19 у всьому світі станом на ранок 26 березня перевищила 470 тис., з них понад 300 тис. — активні. На планеті близько 180 країн і територій, де виявили вірус — серед них і Україна.

Кабінет міністрів ухвалив рішення продовжити карантин в Україні до 24 квітня. Надалі обмеження можуть бути скасовані достроково, так і продовжені на невідомий час. Також уряд розширив режим надзвичайної ситуації на всю країну.

Все, що потрібно знати про карантин в Україні через поширення Covid-19, дивіться у хроніці надзвичайної події.

Нагадаємо:

  • За сприяння дипломатичних установ в Україну з-за кордону вже повернулися 78 592 громадянина.

  • Моз також опублікував інструкцію для повернення українців додому. Після повернення додому варто строго дотримуватися режиму самоізоляції.

  • Німецькі літаки будуть забирати українських громадян з найвіддаленіших куточків світу для їх перевезення в Німеччину, звідки вже Україна буде допомагати їм добиратися додому.

  • Більшість громадян України, які залишалися за кордоном на момент введення обмежувальних заходів для протидії поширенню Covid-19, вже повернулися з-за кордону, ще 20 тис. людей чекають можливості повернутися на батьківщину.

  • У зв’язку з поширенням коронавіруса і бажанням громадян повернуться додому, Україна організувала 4 виліт для евакуації українців з Франції.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.