Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Олександр Цекало та Іван Марунич в минулому році створили спільний проект «Ол.Ів.’Є», і ось хлопці вже представляють нову пісню під назвою «Free Svydovets».

Колишній фронтмен групи «Тартак» Олександр Положинський часу не втрачає і продовжує займатися своєю улюбленою справою — музикою. Він, зокрема, разом з іншим музикантом Іваном Маруничем ще в минулому році створив проект під назвою «Ол.Ів.’Є». А нещодавно хлопці презентували нову пісню, в якій висловилися проти забудови гірського масиву Свидовець в Карпатах.

Авторами композиції власне і виступили Іван Марунич та Сашко Положинський. Останній, зокрема, написав текст.

Пісню група «Ол.Ів.’Є» виклала в соцмережах. Приміром, за два дні в ютюбі ролик вже набрав більше 2 тисяч переглядів. Разом з тим група супроводжує свої повідомлення хештегом #FreeSvydovets.

Група [O] показала Київ у всій красі в новому кліпі (Відео)

«Протягом останніх кількох років активісти протидіють забудові гірського масиву Свидовець в Карпатах. На місці тисячолітніх лісів і гір планують побудувати гірськолижний комплекс, навічно стираючи з землі десятки кілометрів унікальної природи. Боротьба триває!» — йдеться в описі до відео.

У фейсбуці підкреслив Положинський, «Свидовець — важливе. І його цінність полягає саме в такому вигляді — ледь цивілізованому, більше-схоженном, менше-съезженном».

«Я б дуже хотів, щоб таким він і залишився. В міру диким, в міру доступним», — зауважив музикант.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.