Стройка

Новости строительства и недвижимости

Як підтримувати зв’язок і дарувати тепло?

Ситуація з епідемією коронавіруса, схоже, затягнеться надовго. Хоча послаблення будуть все більш значними, це не привід розслаблятися. Чим більш пильними ви ведете себе, тим краще для вас і менше ризиків для здоров’я.

Запобіжні заходи, про які важливо пам’ятати:

 • у громадських місцях носити маски або респіратори;
 • постійно обробляти руки антисептиками, а краще спеціальними санитайзерами;
 • не забувати влаштовувати «міні-карантин» для продуктів харчування;
 • знезаражувати телефони, інші гаджети, які ви чіпали брудними руками;
 • після вулиці мити руки протягом щонайменше 30 секунд (температура води не важлива, мило використовувати обов’язково);
 • мінімально зустрічатися з іншими людьми, ходити в гості.

При цьому ми не можемо на півроку-рік викреслити з життя близьких людей, яким так важливі наші увагу і тепло. І тут дуже виручають служби доставки, які пропонують безконтактную доставку. У сервісів доставки квітів і подарунків як buketland є велика місія — дарувати подарунки і доставляти вашу любов коли ви далеко. Замовити на сайті квіти можна всього один клік і не важливо де знаходитесь, асортимент квітів і подарунків широкий, а свіжість завжди гарантована. Тут важливо відзначити, що важливо знати як піклується про кольорах, щоб букет стояв довше. Такі компанії працюють кожен день, незважаючи на свята і ситуацію в країні, тому вони завжди захищені у відповідності з ситуацією і виконує всі рекомендації з гігієни. Така кур’єрська доставка на 100% безпечна.

Не варто забувати про значущі дати друзів і родичів, нагадуйте близьким про те, що ви поруч і завжди готові підтримати. Не шукайте приводи — просто даруєте квіти, коли хочете привітати, втішити людини або просто висловити свою любов — це завжди цінно, адже емоції залишаються в пам’яті на все життя!

Доставка квітів в Києві – це просто

Подарувати емоції в період самоізоляція і вимушеного обмеження контактів можна завдяки службам доставки. Сервіси працюють в штатному режимі, але з урахуванням всіх рекомендацій і обмежень. Асортимент менше не став, кур’єри так само ввічливі і оперативні, а менеджери – компетентні, уважні і готові допомогти скласти будь-яку потрібну композицію.

Переваги послуги доставки квітів:

 • Величезний вибір – свіжих квітів, букетів, подарунків.

 • Можливість виготовлення композиції будь-якої складності на замовлення – якщо стандартні варіанти не влаштовують, можна поекспериментувати.

 • Розумні ціни – послуга доступна за ціною.

 • Конфіденційність – особисті дані клієнтів тримаються в таємниці.

 • Безпечний спосіб підтримувати зв’язок – ви даруєте тепло, емоції абсолютно нічим не ризикуючи.

 •  

  Є можливість замовляти тільки квіти або доповнювати їх подарунками. В наявності представлені такі варіанти презентів для доставки – гелієві кульки, фігури з них, вази, листівки, торти, футболки, солодощі, цукерки, м’які іграшки. Якщо хочете здивувати не тільки красивим, але і практичним подарунком, додайте до замовлення подарункову корзину. Вона може бути маленькою чи великою, скромною, але милою, або по-справжньому розкішним. Фахівці сервісу доставки квітів доставлять ваш презент анонімно або зроблять підпис на картці, листівці.

  Leave comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked with *.