Стройка

Новости строительства и недвижимости

Як підтримувати зв’язок і дарувати тепло?

Ситуація з епідемією коронавіруса, схоже, затягнеться надовго. Хоча послаблення будуть все більш значними, це не привід розслаблятися. Чим більш пильними ви ведете себе, тим краще для вас і менше ризиків для здоров’я.

Запобіжні заходи, про які важливо пам’ятати:

 • у громадських місцях носити маски або респіратори;
 • постійно обробляти руки антисептиками, а краще спеціальними санитайзерами;
 • не забувати влаштовувати «міні-карантин» для продуктів харчування;
 • знезаражувати телефони, інші гаджети, які ви чіпали брудними руками;
 • після вулиці мити руки протягом щонайменше 30 секунд (температура води не важлива, мило використовувати обов’язково);
 • мінімально зустрічатися з іншими людьми, ходити в гості.

При цьому ми не можемо на півроку-рік викреслити з життя близьких людей, яким так важливі наші увагу і тепло. І тут дуже виручають служби доставки, які пропонують безконтактную доставку. У сервісів доставки квітів і подарунків як buketland є велика місія — дарувати подарунки і доставляти вашу любов коли ви далеко. Замовити на сайті квіти можна всього один клік і не важливо де знаходитесь, асортимент квітів і подарунків широкий, а свіжість завжди гарантована. Тут важливо відзначити, що важливо знати як піклується про кольорах, щоб букет стояв довше. Такі компанії працюють кожен день, незважаючи на свята і ситуацію в країні, тому вони завжди захищені у відповідності з ситуацією і виконує всі рекомендації з гігієни. Така кур’єрська доставка на 100% безпечна.

Не варто забувати про значущі дати друзів і родичів, нагадуйте близьким про те, що ви поруч і завжди готові підтримати. Не шукайте приводи — просто даруєте квіти, коли хочете привітати, втішити людини або просто висловити свою любов — це завжди цінно, адже емоції залишаються в пам’яті на все життя!

Доставка квітів в Києві – це просто

Подарувати емоції в період самоізоляція і вимушеного обмеження контактів можна завдяки службам доставки. Сервіси працюють в штатному режимі, але з урахуванням всіх рекомендацій і обмежень. Асортимент менше не став, кур’єри так само ввічливі і оперативні, а менеджери – компетентні, уважні і готові допомогти скласти будь-яку потрібну композицію.

Переваги послуги доставки квітів:

 • Величезний вибір – свіжих квітів, букетів, подарунків.

 • Можливість виготовлення композиції будь-якої складності на замовлення – якщо стандартні варіанти не влаштовують, можна поекспериментувати.

 • Розумні ціни – послуга доступна за ціною.

 • Конфіденційність – особисті дані клієнтів тримаються в таємниці.

 • Безпечний спосіб підтримувати зв’язок – ви даруєте тепло, емоції абсолютно нічим не ризикуючи.

 •  

  Є можливість замовляти тільки квіти або доповнювати їх подарунками. В наявності представлені такі варіанти презентів для доставки – гелієві кульки, фігури з них, вази, листівки, торти, футболки, солодощі, цукерки, м’які іграшки. Якщо хочете здивувати не тільки красивим, але і практичним подарунком, додайте до замовлення подарункову корзину. Вона може бути маленькою чи великою, скромною, але милою, або по-справжньому розкішним. Фахівці сервісу доставки квітів доставлять ваш презент анонімно або зроблять підпис на картці, листівці.

  Автор публикации

  Пользователи не найдены

  Leave comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked with *.