Стройка

Новости строительства и недвижимости

Депутати  фракції “Слуга Народу” відмовились вступати в депутатське об’єднання рейдера Лубінця
Депутати фракції «Слуга Народу» відмовились вступати у депутатське об’єднання рейдера Лубінця

Після невдалої спроби рейдерської атаки на ТОВ «Волана» — заводу, що випускає продукцію під торгівельну маркою «Семки» Дмитро Лубінець, який публічно з трибуни Верховної Ради підтримував рейдерів розпочав створення депутатської групи, що має на меті арештувати активи заводу та передати його новим власникам. У звязку з чим, ми поцікавились у народних депутатів членів самої крупної фракції Верховної Ради «Слуга Народу», чи підтримують вони ініціативу свого колеги.

Народний депутат партії «Слуга Народу» Костюх Анатолій В’ячеславович у коментарі нашому виданню зазначив наступне: «я ознайомлений із ситуацією і точно не буду в цю історію вступати. Підприємство має працювати і сплачувати податки до бюджету, а працівники мають отримувати зарплату «. Його колега по фракції Олексій Ковальов зазначив наступне: “Ми живемо в правовій державі і маніпулювати буквою Закону, для того щоб віджати чиїсь власність — це неприпустимо. Я не буду вступати в ні в які групи що підтримують рейдерство». Серед інших відмовились до групи Дмитра Лубінця відмовились вступати Юлія Діденко, Роман Грищук, Олена Вінтоняк, Мар’ян Заблоцький, Юрій Камельчук, Олена Копанчук, Дунда Олег, Юрій Заславський, Юрій Кузбит та Олексій Жмеренецький.

Нагадаємо, що на початку червня 2020 року Зарічний райсуд Сумської області за поданням слідчого місцевого СБУ та за підтримки місцевого прокурора прийняв ухвалу про арешт виробничого комплексу підприємства ТОВ «Волана». Завод знаходиться в М.синельникове Дніпропетровської області і не має ніякого відношення до справи, яку розслідує сумське СБУ ще з 2017 року. Представники підприємства звинуватили правоохоронців у рейдерстві та прагнуть від ДБР відкриття кримінального провадження щодо учасників злочинної схеми.

Третього липня сумський апеляційний суд скасував протиправне рішення, про ті трудовий колектив виробника «Семок» вимагає завершити розслідування справи рейдерів та покарати винних.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.