Стройка

Новости строительства и недвижимости

Зайцева расщедрилась аж на 31 гривну семьям погибших в жутком ДТП
Зайцева розщедрилася аж на 31 гривню сім’ям загиблих у страшному ДТП

Засуджена за смертельне ДТП в центрі Харкова Олена Зайцева виплатила двом потерпілим у 31,67 грн компенсації.

Олена Зайцева почала перші виплати сім’ям загиблих у кривавому ДТП у Харкові. За весь час, що винуватиця аварії провела у в’язниці, вона перерахувала всього 31 грн 67 копійок.

Зазначимо, що покарання за смерть людей. Зайцева відбуває на Дніпропетровщині, у виправному центрі мінімальної безпеки.

В цілому Олена Зайцева і Дронов зобов’язані виплатити компенсації сім’ям загиблих, майже 8 млн гривень, але як виявилося — Зайцева не володіє жодним майном. Ні дорогого позашляховика, ні нерухомості у неї немає. З-за цього компенсацію потерпілим будуть відраховувати із зарплати, яку Зайцева отримує у виправному центрі.

«Будь-які відомості та офіційної інформації з яких коштів відбувається відрахування коштів постраждалим немає, тому ми дуже хочемо їх отримати, чому саме така сума і чому тільки зараз. Ми бачимо фото, де Зайцева засмагає, вона не працює і чому вона так зневажливо відноситься до таких обов’язків, як відшкодування завданих збитків. Просто 31 грн — це просто образливо», — розповіла адвокат потерпілих у ДТП.

Читайте також: Журналісти показали, як погано виглядає Геннадій Кернес

А ось від Геннадія Дронова, постраждалі не отримали досі ні копійки.

Нагадаємо, в жовтні 2017 року в центрі Харкова сталася вкрай гучна аварія. Так, на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова зіткнулися дві машини. В результаті автомобіль Lexus RX, за кермом якого була 20-річна Олена Зайцева, вилетів на тротуар і травмував 5 людей, ще шестеро загинули.

Автор публикации

не в сети 2 месяца

editor news

0
Комментарии: 0Публикации: 15828Регистрация: 04-05-2018

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.