Стройка

Новости строительства и недвижимости

Андрей Головачев: Любимый президент всех президентов
Андрій Головачов: Улюблений президент усіх президентів

У цивілізованому світі колишні президенти ніколи не критикують, та й взагалі не дають ніяких оцінок іншим президентам. Це вважається неетичним. І це правильна поведінка. Саме так себе ведуть Ющенко та Кучма. Але Кравчук не такий.

Леонід Макарович завжди публічно і показово «лягает ногою» ( підкреслюю: завжди!) пішов президента і завжди розповідає, який прегарний президент прийшов йому на зміну, і він, Кравчук, всім серцем підтримує священний вибір народу і готовий підставити своє плече і т. д. і т. п.

У чому причини такої поведінки Кравчука?

Їх дві.

Одна – це вироблена десятиліттями перебування в комуністичній номенклатурі звичка. Саме так треба було себе вести при зміні вождя

Читайте також: Кравчук розповів, на що готовий піти заради миру на Донбасі

А друга – це банальний страх. Страх, що якщо ти публічно не присягнешь нової влади, то тебе запідозрять у нелояльності. Це все теж з комунізму. Страх бути запідозреним у нелояльності в часи СРСР був найбільшим страхом у номенклатури.

Коли Зеленський під Новий рік висунув свою кандидатуру на президентські вибори і на наступний день рейтинги показали, що він легко виграє у Порошенка, то Леонід Макарович швиденько і демонстративно склав з себе повноваження голови комісії по реформі Конституції, куди його призначив Порошенка, обісрав Петра Олексійовича з ніг до голови і почав неприкрито співати осанну Зеленському.

Пам’ятається, виступаючи на одному російському каналі, відповідаючи на запитання телеведучого » А як Зеленський зможе керувати країною, не маючи ніякого політичного досвіду?», Леонід Макарович, на блакитному оці відповів: «Не будемо забувати, що Володимир Олександрович зіграв роль Президента в серіалі «Слуга народу» і вже отримав необхідний досвід президентства».

Ну дуже гнучкий президент! І тому заслужено випросив у Зеленського собі чергову почесну посаду, посунувши самого Кучму.

Однак, якщо Бог дасть Леоніду Макаровичу здоров’я і він доживе до моменту, коли народ прожене Зеленського, то ми станемо свідками того, як Кравчук буде першим, хто лягнет президента, скаже, що він був повним профаном, і заявить, що він палко підтримує священний вибір народу, згоден підставити плече новому президенту…» і т. п. В загальному, залиже до дірок нового гаранта і в нагороду знову очолить якусь безглузду комісію при президентові України.

Що називається, при будь-якому президенті згодиться. Номенклатурники колишніми не бувають…

Автор публикации

не в сети 2 месяца

editor news

0
Комментарии: 0Публикации: 15828Регистрация: 04-05-2018

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.