Стройка

Новости строительства и недвижимости

Российский политолог: Путин уже выбрал себе преемника
Російський політолог: Путін вже вибрав собі наступника

Президент Росії Володимир Путін підібрав кандидатуру людини, який повинен змінити його на високій посаді. Про це в коментарі виданню «Співрозмовник» заявив політолог Валерій Соловей.

«Володимир Путін вибрав собі наступника. Це досить відома людина, але проблема в тому, що по відношенню до нього є неприйняття з боку ряду правлячих груп», — сказав він.

За його словами, в даний час зацікавленими особами докладається багато зусиль до того, щоб російський лідер змінив свій вибір.

«Поки ж президент Росії всім дав зрозуміти, що наступник вже вибраний, а представники інших правлячих груп абсолютно не бажають цього – можливо, хтось хоче бачити в якості наступника себе, інші ж просто бояться», — додав він.

Крім того, за відомостями Солов’я, російське керівництво планує провести президентські вибори не в 2024 році, як цього вимагає Конституція, а вже в березні 2021 року. На них і повинен балотуватися наступник чинного президента.

Читайте також: У Санкт-Петербурзі суд заарештував вдову, расчленившую народженого в Україні репера

Сам Путін на вибори, каже політолог, не піде, а, швидше за все, очолить Держрада.

«З іншого боку, особисто я переконаний, що всі плани Кремля і Володимира Путіна будуть перекреслені. Росія входить у смугу непередбачуваності», – резюмував Валерій Соловей.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.