Стройка

Новости строительства и недвижимости

Страдавшая анорексией 27-летняя украинка довела себя до смерти
Страждала на анорексію 27-річна українка довела себе до смерті

У місті Кам’янка Черкаської області від анорексії загинула 27-річна Олена Дроботенко. Перед смертю дівчина важила менше 30 кілограмів. Її госпіталізували, але лікарі вже не змогли їй допомогти.

У лікарні вона лежала в реанімації, де у неї поступово почали відмовляти органи. Медики так і не змогли дізнатися у неї, що сталося.

«Її свідомість була змішаною і на один і той же питання протягом декількох годин вона давала різні відповіді. Можливо, це через те, що були порушені обмін речовин і живлення мозку. Такі розлади обміну речовин… Вона вже не могла адекватно сприймати реальність», — повідомив завідувач відділенням анестезіології Кам’янської ЦРЛ Іван Олійник.

У Олени була остання стадія анорексії. В організмі почалися незворотні процеси. Батьки дівчини шоковані її смертю. Вони відмовилися розповісти, чому дочка голодувала, повідомляють «Подробиці».

За словами сусідів, дівчина завжди була худенькою. Деякий час вона працювала дитячим психологом районної лікарні, але звільнилася два роки тому. Її колишні колеги дуже здивовані тим, що сталося, адже до анорексії призводять психологічні проблеми. Люди прагнуть до ідеальної фігури, або мають нервові розлади. За статистикою, 20% хворих анорексією вмирають.

Читайте також: Під Харковом чоловікові в результаті вибуху відірвало ноги і руку. Постраждалий помер у лікарні

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.