Стройка

Новости строительства и недвижимости

Говорили вам – "останется только Путин"? – а вы не верили
Говорили – «залишиться тільки Путін»? – а ви не вірили

Ах, який обнуляш почався по всій площі країни – це ж любо-дорого дивитися!

Спочатку, як і належить, обнулився цареныш: був сисястым мачо – став боягузливою бункерної щуром. І ось процес пішов: главпоп Гундяєв закликає не вірити в його фантастичні багатства, розчиняючи перед іконостасом багатомільйонний «Мерс» разом зі швейцарськими годинниками; Володін відмовляється від другого громадянства, присягаючи на довічну вірність великому карликам; Жириновський здає Фургала і, гублячи слину, відповзає безпечний кут печери; попсовий бунтар-матюкальник вішається на політичному шнурі в Хабаровську; Голунь проклинає Навального, той закриває ФБК і обрушується на Голунова; придворний паяц Єфремов, навалив повні штани після п’яного ДТП, змінює образ «генія сцени» на роль «жертви алкоголізму в період загострення амнезії». І ось вже «цивільно-поетична брила сучасності» Дмитро Биков поспішає щиро підтримати колегу у справі обнулення. Хто там ще не обнулився? Поспішайте, час не чекає!

Цей процес повинен стати тотальним, як сама матінка Деградація.

Говорили – «залишиться тільки Путін»? – а ви не вірили. Ось побачите: перед останнім актом цього всеросійського Йонеско з рота кожного росіянина буде доноситися «замочимо в сортирі», а з кожного дзеркала на вас буде дивитися Он: ви самі в Нього і перетворитеся. Тому що фашизм – колективне творіння. В Німеччині 39-го практично кожен німець зиговал зухвало, по-фюрерски вдивляючись в блакитну арійську даль. Червоно-коричнева хвиля, яка накрила гордовиту імперію під час найдорожчою в історії Сочинської олімпіади, обернулася криваво-фекальним цунамі, в якому захлинулися усі: глядачі і спортсмени, царедворці і опозиція, ліберали і нацики, робітники та інтелігенція. Труп Юнни Моріц плаває поруч з останками Моторылы, і тут же хлюпоче Кобзон – то з доктором Лізою в обнімку, то з Чулпан. І вже не зрозуміти: хто ким був? Вони всі злилися в єдину масу: погано пахне і зносить на своєму шляху все живе. Ця маса і є Путін. І він зростає в кожному з вас, поглинаючи зсередини, обнуляючи і трансформуючи.

А чим ще пояснити тотальний скиглення «я політикою не цікавлюся»? – тільки добровільним обнуленням власних прав і ненасильницьким расчеловечиванием. Вас же ніхто не змушує ставати боягузливою быдлятиной? – ви перетворюєтеся в неї самі. Засовує голову в телеящик і зависає в ньому, поки не покличуть похрюкать за вечерею. А там – ухрюкиваетесь до високочолих міркувань про «удар відплати за клятому Пиндостану, який так і мріє нас всіх завоювати». Саме в цей момент і виповзає з рота маленький Путін, заповнюючи собою весь простір приміщення.

У Люблінському суді Москви щедро роздавали терміни по справі «Нового величі». Від «семерочки» реальної зони – до «четверочки» умовної. Сама справа було сформовано ФСБшным швидкозшивачем на живу нитку провокацій, домислів і тортур. А чому б і не сфабрикувати і не засудити, якщо біля будівлі суду зібралася ріденька групка всього-то пару сотень людей, з яких половина – журналісти з камерами? 200 осіб живих людей – і всеосяжний Путін у вигляді всеодобряющей порожнечі. Обнуляйтесь, волосатики, ламайте про майбутнє коліно судового пристава, сміливо бийте це страшне завтра, прямо під дих – як песгвардеец дівчину на акції протесту. Минуле ви вже обнулили – до рівня «ковбаси по два-двадцять» або «смачного пломбіру», або «хрущовки від держави». Гірку правду про невільною і забитої вертухаями зоні загорнули у фольгу свіжо-винайденого міфу і, прикрившись гормональними прищами, загорілися підліткової любов’ю. Ну, не жується нині трава в Сокільниках, як у часи благословенного «совка»: тоді й сонечко яскравіше просвічувало крізь червоні транспаранти, і кульбабки сочились медової настоянкою, і в штанях ворушилися пролетарські думки. Саме там, у цій лубочної картини далекого минулого і намалювався сірим серпанком ваш колективний лубянський выкормыш, та блищав м’ясистою цицькою – не корови, не то – доярки. А заговоренному пострадянському одноклеточному – багато треба? «Йому з три короби набрешеш – і роби з ним, що хочеш»… Ось і зробили. Прокрутити через м’ясорубку пропаганди і виклали цей гівно-фарш на блюдо з двоголового імперської куркою. Тому й «Крим – наш», і «печеніги пошматували», і «ворог не дрімає», і «ми – в рай, а вони просто здохнуть».

Після тотального обнулення прилетить всім – навіть не сумнівайтеся. Всі ці «ковідниє пригоди в збожеволілої печері» — сущі дрібниці в порівнянні з реальним майбутнім. 2021 рік стане роком світової кризи, до якого еліти вже готуються. Тут і друга хвиля пандемії (а не виключена і третя), і протистояння США з Китаєм, у результаті якого не виключений і військовий конфлікт – аж до ядерного; тут і перегляд ставлення Заходу до Росії, вже перетворилася на мафіозно-терористичний анклав.

Але головне все ж – у правильності оцінки самого явища, з якими має справу людство. Путінська Росія аж ніяк не несеться в фашистську чорну діру. Вона і є – величезна фашистська чорна діра, яка намагається всмоктати в себе Україну і Білорусь, Молдову і Казахстан, країни Балтії і саму Європу – від Лісабона до Владивостока. І відхаркувати кров’ю убитих і закатованих, пожираючи свіже м’ясо дітей, яких нікому не можна всиновлювати, бо – самі вб’ємо і самі сожрем.

Обнуляйся, росіянин, фашизируйся швидше. Пом’якши риторику, непримиренний ліберал. Часи настали жорсткі: за будь бугор тебе вже не випустять, — стало бути, в цьому смердючому колекторі тобі ще плавати, і плавати. Не хочеш потонути – зміни стиль. Кролем вже не канает, тролем пливи. У нас тут заплив на виживання. Ставай коричневим – дивись, і не втопишся…

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.