Стройка

Новости строительства и недвижимости

Помощник “президента” Абхазии, воевавший на Донбассе на стороне боевиков, протаранил ворота на границе РФ
Помічник президента Абхазії, який воював на Донбасі на боці бойовиків, протаранив ворота на кордоні РФ

Помічник президента самопроголошеної Абхазії з міжнародних справ Ахра Авідзба протаранив на позашляховику ворота КПП «Псоу» на російсько-абхазькому кордоні.

Пізніше він заявив журналістам, що не стримався після п’яти годин очікування на прикордонному переході, де його затримали за не сплачених боргів ЖКГ.

«Чоловік вирішив п’ять годин мені мізки пролікувати, протримати, ну і на п’ятий годину… Тим більше моя машина перегляду, всі документи у мене, я сиджу в своєму транспортному засобі – я просто продовжив свій шлях прямування», – розповів Авідзба.

Так він прокоментував появу в соціальних мережах відеозапису, на якому видно, як водій автомобіля Toyota Land Cruiser 200 з тонованими стеклами і дагестанськими номерами, відмовившись підкоритися вимогу російського прикордонника, зніс ворота на прикордонному переході, перетнув російсько-абхазьку кордон і в’їхав на територію Абхазії.

Помічник президента Абхазії зазначив, що його протримали на кордоні майже п’ять годин через наявні в нього борги по послугах ЖКГ і податками. За його словами, він пообіцяв прикордонникам, що сплатить всі борги через три дні, після повернення з Абхазії, і навіть показав їм дипломатичний паспорт, але дозволу проїхати не отримав. Ахра Авідзба був призначений помічником президента Абхазії Аслана Бжанія з міжнародних справ у червні. Він воював на Донбасі на боці бойовиків, був першим командиром батальйону бойовиків «ДНР» «Пятнашка». Взимку 2020 року брав участь у перевороті в Абхазії, завершився відставкою Рауля Хаджимба.

Читайте також: Шмигаль анонсував створення економічних зон на Донбасі: про що йдеться

Двоюрідний брат Авідзба, 38-річний «злодій в законі» Алхас (відомий у кримінальному світі як «Хасик»), 22 листопада 2019 року був убитий в Сухумі. Абхазія – автономний регіон у складі Грузії, оголосив про свою «незалежність» при військовій підтримці РФ.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.