Стройка

Новости строительства и недвижимости

В ОРДЛО скоро придет голодная осень. Выживут немногие, – блогер
У ОРДЛО скоро прийде голодна осінь. Виживуть не всі, – блогер

РФ почала валитися зсередини. Хабаровские протести — лише початок, далі буде палахкотіти по всій території РФ, особливо після урізання фінансування регіонів. А враховуючи те, що в уряду РФ немає грошей на улюблену віджату іграшку, на Крим тобто, можливо, з економікою РФ все не те що погано, а ще гірше, ніж ми можемо собі уявити навіть у найсміливіших мріях.

Про це пише відомий блогер Фашик Донецький. Орфографія і стилістика автора збережена.

«Тут на днях ні собі хуа дзвіночок продзвенів для окупованих — рф скоротила фінансування анексованого Криму на 10 млрд ржублей в рік. Я б на місці деяких розумників вже сушив сухарі, бо для окупованих все може бути реально сумно.

Судіть самі: зниження витрат на розвиток промисловості рф буде складати не багато і не мало — 29,6% або вважай на третину. Зниження витрат на охорону здоров’я складе на 9,1-10%, зниження витрат на жкг на росії з 2022 року складе 43,8%, зниження фінансування в сфері транспорту — майже на 13%. Тепер додайте сюди зниження фінансування анексованого рф Криму і скажіть чесно: чи не здається вам, що комусь теж уріжуть бюджет і буде це аж ніяк не на території рф? Як на мене, то це вже навіть не дзвіночок для пушилина і пасічника, а удар кувалдою у гонг.

Так, можна довго сперечатися про те, що не залишить рф частина окупованої нею ж Донбасу без грошей, бо бидло, тобто електорат, який голосував за коронацію путіна, може не зрозуміти прогин діда вови, але … Але ніхто і не говорить про те, що краник з баблом з рф вимкнеться, неа.

Читайте також: Частина Сімферополя на день залишиться без світла

Я про інше зовсім. Думаю, буде як в аннексированном Криму і по всій рф: витрати на соціалку підуть вниз, а зміст макак дыныры-лыныры і т д — вгору. Причина — вертухай не повинен голодувати, він повинен захищати господаря. Ну або не уріжуть типу військовим дыныры-лыныры зарплати вобще і не піднімуть, вони і так на тлі звичайних цивільних майже мільйонери.

До речі, дуже добре на тлі можливого скорочення фінансування окупованих територій рф, лягає теорія міні-геноциду. Погодьтеся, цивілізованого світу тупо насрати, якщо в тій же осетії, придністров’ї або на окупованій частині Донбасу тупо здохнуть по 100 тисяч цивільних. Не, не від голоду. Від вірусу. І цей прогноз, в принципі, реальний: молодь тупо валить з невизнаних ніде типу республік, з медициною скрізь хана, пенсіонерів неміряно. Ось тобі і економія на рівному місці — пенсіонер все одно вже нічого не виробляє, отже пора йому до сталіна, медицина ні до біса.

Та й сама рф почала валитися зсередини, а значить що? Хабаровские протести — лише початок, далі буде палахкотіти по всій території рф, особливо після урізання фінансування регіонів. Ну, а враховуючи те, що в уряду рф немає грошей на улюблену віджату іграшку, на Крим тобто, можливо все з економікою рф не то шо погано, а ще гірше, ніж ми можемо собі уявити навіть у найсміливіших мріях.

Епілог. Нас чекають найзахопливіші події вже цієї осені. Пішов за попкорном» – пише Фашик Донецький.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.