Стройка

Новости строительства и недвижимости


Очікується, що центр «Кит» відкриється у 2022 році

Архітектурна студія Dorte Mandrup A/S опублікувала візуалізації проекту «Кит» — Арктичного центру спостереження за китами, будівля якого буде нагадувати одночасно гігантський оголений камінь і піднята над водою хвіст величезного кита.

Центр розміститься на північному узбережжі Норвегії.

«Кіт» був розроблений датської студією Dorte Mandrup в повній гармонії з прибережним ландшафтом біля міста Анденес, який є одним з кращих місць в світі для спостереження за китами.

Проект-переможець міжнародного конкурсу покликаний підвищити обізнаність і стимулювати вивчення та збереження китів і навколишнього середовища» в Норвегії — однією з трьох країн у світі, де дозволено комерційна полювання на китів.

«Андойя — унікальне місце, а «Кіт» — незвичайний проект, — говорить засновник і креативний директор студії Дорте Мандруп. — Ми будемо не тільки будемо створювати будівля в цьому чудовому ландшафті, але і будемо приймати участь у розширенні знань про китів і збереження морського життя».

Після завершення «Кіт» буде надавати панорамний огляд зі своєї гігантської зігнутої вкритою камінням дахом, яка з часом покриється мохом, що допоможе будівлі злитися з навколишнім ландшафтом, скелястим.

Відвідувачі також зможуть спостерігати за китами зсередини будівлі, в якому розмістяться 4500 квадратних метрів виставкових площ, а також офіси, кафе і магазин.

Виставкові площі, на яких будуть представлені пов’язані з китами артефакти і твори мистецтва, будуть організовані так, щоб спонукати відвідувачів «досліджувати та розкривати історії, що містяться в них».

Очікується, що центр «Кит» відкриється у 2022 році.

Читайте також про те, що в діловому районі Лондона з’явиться «Готем-сіті». А також про новому кампусі Lego в Данії — з фірмовими «цеглинками» і 4 тисячами сонячних панелей.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.