Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Стало відомо, що після паузи актор вже не буде дитиною.

Віртуально беручи участь в GalaxyCon Live, зірка серіалу «Дуже дивні справи» Гейтен Матараццо розповів про зйомки четвертого сезону:

Зараз робота на паузі. Ми були в середині четвертого сезону, коли нам сказали: «Ні, двотижневу перерву». І ці два тижні вже тривають три місяці. Я спочатку нервував, намагаючись якомога швидше повернутися до роботи. Але тепер я так довго перебуваю будинку, що навчився відпочивати.

Восьмого вересня акторові, що грає в серіалі 14-річного Дастіна Хендерсона, виповниться 18 років. І з цього моменту він перестане потрапляти під дію закону про дітей-акторів.

Подивитися цю публікацію в Instagram

We declare this day the day of Stranger Things Bloopers! @strangerthingstv will be releasing reels for S1-S3 all day long. Stay tuned and get ready! #strangerthingsday

Публікація від Gaten Matarazzo (@gatenm123) 6 Лис 2019 в 11:18 PST

 

Цей закон обмежував максимальне число годин, що дитина може проводити на знімальному майданчику. Гейтен говорить про це:

Самим очікуваним сіквелом 2021 року став «Веном 2»

Я так схвильований тим, що скоро отримаю можливість зніматися, не рахуючись при цьому дитиною. Раніше для мене була пріоритетом школа, і я не забував про неї під час зйомок. Але тепер все буде по-іншому. Більше ніяких заборон, вони зможуть знімати мене стільки, скільки їм треба. Коли зйомки відновляться, мені буде вже 18, шкода, що з-за пандемії ми не можемо повернутися до зйомок раніше.

Хоч Матараццо не чекає відновлення зйомок раніше вересня, штат Джорджія, в якому проходять зйомки, днями опублікував свої правила, за якими може бути відновлено кіновиробництво. Вони включають в себе носіння засобів індивідуального захисту, обмеження контактів між членами знімальної групи і регулярне миття рук.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.