Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Картина отримала підзаголовок Let There Be Carnage, тобто «Так буде різанина», але в оригіналі міститься неперекладна гра слів.

Як передає ComicBook, відомий ресурс Fandom, що надає платформу для всіляких фанатських вікі-проектів, запустив на своїй сторінці в Twitter голосування з метою визначити найбільш очікуваний сіквел 2021 року — проголосувати в коментарях за свого фаворита міг кожен бажаючий користувач.

Серед учасників імпровізованого конкурсу виявилися, наприклад, такі блокбастери, як «Форсаж 9», «Матриця 4» і «Людина-павук 3», але перемогу досить несподівано здобув «Веном 2» з Томом Харді і Вуді Харрельсоном.

Повний список найгучніших сіквелів 2021 року за версією Fandom виглядає так: «Форсаж 9» (1 квітня), «Матриця 4» (20 травня), «Світ Юрського періоду: Влада» (10 червня), «Веном 2» (24 червня), «Космічний джем 2» (15 липня), «Людина-павук 3» (5 листопада), «Фантастичні тварини і де вони мешкають 3» (11 листопада), «Місія: нездійсненна 7» (18 листопада), «Аватар 2» (16 грудня), «Шерлок Холмс 3» (22 грудня).

Pick 3 you gotta watch pic.twitter.com/AFePy6leIc

— Fandom (@getFANDOM) June 6, 2020

Режисер Уес Болл розповіла про нову «Планеті мавп» (Відео)

Режисером «Венома 2» стане Енді Серкіс, який змінить на цій посаді постановника першої частини Рубена Фляйшера.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.