Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Рокери Green Grey вчора, 7 червня, зіграли масштабний концерт з нагоди 28-річчя групи.

Навіть карантин не завадив музикантам влаштувати гучне виступ і увійти в світову історію. Адже ідея проведення вертикального концерту реалізувалася вперше.

Концерт відбувся на території готелю Bratislava в Києві. Подібні сцени новатори Green Grey зведуть ще в 10 містах України. Так, замість місць у залі шанувальники купували квитки в готельні номери, на балконах яких і насолоджувалися виступом запальних виконавців. Музиканти переконані, що їх ідею підхоплять і світові зірки.

Крім того, музиканти залишили концертний майданчик у столиці для інших артистів, які, ймовірно, вже незабаром будуть збирати публіку на своїх виступах.

Колишній фронтмен групи «Тартак» презентував трек про Карпатах (Відео)

View this post on Instagram

A post shared by Alight_ua (@alight_ua) on Jun 8, 2020 at 7:00am PDT

Серед гостей концерту було чимало популярних зірок, серед яких Артем Пивоварів, Alina Pash, репер Yarmak з дружиною Анною, лідер рок-гурту o.torvald Женя Галич, Катерина Осадча з програмою «Світське життя» та інші.

View this post on Instagram

A post shared by ABSURDU.NET (@absurdunet) on Jun 8, 2020 at 5:35am PDT

Одна з найвідоміших українських рок-груп придумала альтернативу масовим зібранням на заходах. Будемо сподіватися, що такий незвичайний і цікавий формат візьмуть на замітку і інші представники українського шоу-бізнесу.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.