Стройка

Новости строительства и недвижимости

В каких областях с понедельника могут усилить карантин
В яких областях з понеділка можуть посилити карантин

Згідно з останніми даними статистики МОЗ, в Україні за останні дні зросла динаміка захворюваності COVID-19.

Передумов для зняття карантину в країні не передбачається, навпаки, в деяких регіонах можуть посилити заходи безпеки. Уряд навіть умовно поділило країну на так звані зони, в залежності від епідеміологічної обстановки.

Як заявив на своїй сторінці у Facebook колишній міністр економічного розвитку Тимофій Милованов, є ризик, що 10 серпня чотири області можуть вилетіти з «зеленої» зони, і там доведеться посилити карантин.

За його словами епідобстановка критична в Рівненській, Хмельницькій, Чернігівській та Харківській областях. У цих регіонах кілька днів поспіль зростає коефіцієнт виявлення випадків інфікування або показник динаміки зростання.

Екс-міністр зазначив, що як тільки область 5 днів поспіль перевищує один з чотирьох встановлених урядом показників — зайнятість ліжок, охоплення тестуванням, коефіцієнт виявлення випадків або показник динаміки росту, — кожен район цієї області отримує свій колір залежно від вкладу цього району перевищення відповідного показника областю».

Читайте також: Трамп пішов проти Конгресу і прийняв додаткову допомогу в коронакризис: що отримають американці

Нагадаємо, зони, на які поділили країну – червона, помаранчева, жовта і зелена. Вони позначають «рівень проблеми»: від «зеленої» (мінімальні проблеми) – до «червоної (все дуже погано).

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.